Szia!
Én is szeretnék jelentkezni!
[email protected]
Én is jelentkeznék. [email protected]
Szia Szandy!
nagyon jó az ötlet, én is szeretnék belépni a Gabi klubba!
itt az email címem: [email protected]
Helloka! Én is szeretnék jelentkezni, és én is nagyon jó 5letnek tartom.
e-mail és msn cimem: [email protected]
Írjatok bátran
szia szandra:))
én is nagyonklafa ötletnek tartom!:))én is szeretnék jelentkezni:)
msn cimem:[email protected]
rendes cimem:[email protected]
Szia Szandy! Zsófi vagyok!
Én nagyon jó ötletnek tartom! és szeretnék jelentekezni!
itt az email címem: zsofii@freemail .hu