[Friss hozzászólások] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1]
Nagyon jó ötletnek tartom!
Mindenképp szeretnék jelentkezni!
Légyszi ide írjatok a részletekkel kapcsolatban: [email protected] |
Én is szeretnék jelentkezni!!Csak most tudtam meg,remélem,hogy ez nem baj.Az e-mail címeim: [email protected] vagy [email protected] (ez a jobb)Nagyon örülnék,ha én is a fan club tagja lehetnék!minél hamarabb írjatok!!!!Köszi előre is!Pussssszancs:Réci(ÉLJEN GABI!!!!!!Már találkoztam vele!!!!!!!!!) |
Én is jelentkezem!
[email protected]
De ez mikor lesz? Csak azért, mert szeptemberben azt hiszem lesz egy új Mega és akkor már nem lesz későn?
DE AZÉRT NAGYON KIRÁLY ÖTLET! :) |
Én is jelentkezem én is beszéltem már tóth gabival az egri koncin.
email:[email protected] |
Sziasztok! Én is nagyon jó ötletnek tartom a fanklubbos dolgot és szeretnék is jelentkezni! Itt bármikor elérhettek: [email protected] , torresdanifantamcsi.blog.tv2.hu vagy tothgabifansite.blog.tv2.hu! Puszi mindenkinek! Barbi |
Király vagy Gabi! Én is szeretnék jelentkezni, mert sztem tök jó ötlet.
email címem: [email protected] |
Én is szeretnék jelentkezni, szerintem nagyon jó ötlet!
e-mail címem:
[email protected]
Puszi!
*heni* |
HY!!!!!!
IMÁDOM TÓTH GABYT!!!!!!!!!!!!ÉN SZÍVESEN JELENTKEZEK A FANKLUBBA!!!!!!
E-MAIL:[email protected]
ELMONDANÁ NEKEM VKI E-MAIL-BEN,HOGY AKIK KLUB TAGOK TALÁLKOZNAK TÓTH GABÓCÁVAL,VAGY MI????ÉN MÁR TALÁLKOZTAM VELE,DE JÓ LENNE VELE ÚJRA TALÁLKOZNI!!!!
hALI!!!!VERA |
|
Sziasztok!
Én is nagyon jó ötletnek tartom!Ráadásul oda vagyok az egész Gabitól!
E-mailem: tami4@freemail.hu |
Sziasztok!! Tök jó hogy van fan club ugy hogy jelentkezek én is! :)
Ginának hívnak és itt az e-mail címem: [email protected] |
Szia Szandy!
Nagyon, nagyon jó 5letnek tartom!!! emailem: [email protected]
Légyszi írj, hogy mi van amilyen gyorsan csak tudsz! Judy |
[Friss hozzászólások] [67-48] [47-28] [27-8] [7-1]
|